ویژه برنامه‌های بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه علامه امینی(ره)

چهارشنبه 22 آبان 1398 15:16

ویژه برنامه‌های بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه علامه امینی(ره):

بازدید مدارس و ثبت نام رایگان: این برنامه از روز شنبه 25 الی30 آبان 98 از مدارس و مهدهای کودک منطقه 3  دعوت می‌گردد تا از محیط کتابخانه  بازدید کرده و در پایان از کلیه دانش‌آموزان ثبت نام رایگان انجام می‌پذیرد.
زنگ کتاب: برنامه «زنگ کتاب» در قالب مسابقه بهترین کتابی که تاکنون خوانده‌اید را به رشته تحریر درآورید. ( طنز، شعر، داستان و ...). این برنامه در بین مراجعین به کتابخانه و دانش‌آموزان مدارس منطقه 3 از روز شنبه 25 الی 30 آبان 98  برگزار می‌گردد.
هبه کتاب: «هبه کتاب» را از روز شنبه 25 الی 30 آبان 98، در بین کسبه محل و مدارس منطقه 3 به مرحله اجرا درخواهد آورد.
آموزش داستان‌نویسی: این برنامه با حضور علاقه‌مندان در روز دوشنبه 27 آبان 98 ساعت 13 الی 14 در کتابخانه علامه‌امینی(ره) برگزار می‌گردد.  
آموزش مهارت‌های مطالعه (کتابخوانی): این برنامه در روز چهارشنبه 29 آبان 98 دردبیرستان دخترانه حضرت زهرا(س) آموزش مهارت‌های مطالعه و کتابخوانی را برگزار می‌کند.
ایستگاه مبادله کتاب: این برنامه به  منظور ایجاد انگیزه در گروه‌های مختلف اجتماع کتابخوان در محل کتابخانه علامه‌امینی(ره) اجرا می‌شود.
زندگی آموختنی است: این برنامه به صورت نشست و جلسه پرسش و پاسخ برای کسب مهارت‌های فرزندپروری، مدیریت خانواده و ...  روز دوشنبه مورخ 27 آبان 98 اجرا می‌گردد.   
گلستان کتاب (نمایشگاه کتاب): نمایشگاه کتاب از پنج‌شنبه 16 الی 30 آبان با همکاری انتشارات ونداد (طاها) و با تخفیف 10%  برگزار می‌شود.
     علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن (88787386) کتابخانه علامه‌امینی(ره) تماس حاصل فرمایند.

بازدید 192بار


پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 .ثنا محفوظ می باشد