معرفی کتاب «مادرم دیوانه است» در کتابخانه شفق

چهارشنبه 17 مهر 1398 16:30

     کتابخانه خانواده با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، نشست کتابخوانی قدم با قلم را که به معرفی کتاب «مادرم دیوانه است» می‌پردازد با حضور نویسنده اثر (معصومه خوانساری) و منتقد و کارشناس ادبی (پری رضوی‌یام) روز یک‌شنبه 21 مهر 98 ساعت 17 برگزار می‌کند.
     این مجموعه داستان شامل ۱۴ داستان کوتاه است که عناوین‌شان به ترتیب عبارت است از: نم خاکستری، سوسکی زیر برف، مادرم دیوانه است، کسی حواسش به من نیست، مطوئن نیستی، تار، مامان بازی، نفر دوم، فشاری آب، پوشال‌های گندم، خط زرد مترو، تماس اضطراری، خواهرم دروغ می‌گوید و بی‌نوایان. در این کتاب خواننده غالبا با داستان‌هایی مدرن مواجه است که نویسنده سعی کرده در آن‌ها با استفاده از تکنیک‌های مختلف روایت به بیان درونیات شخصیت‌های اصلی داستان‌ها پرداخته و این ستیز موهوم را به تصویر بکشد. معصومه خوانساری کار داستان‌نویسی را با کلاس‌های مرحوم گلابدره‌ای آغاز کرد و با وجود فعالیت زیاد در سال‌های گذشته، آثار خود را منتشر نکرده است.
     علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگ‌سرای خانواده (شفق) واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی(یوسف آباد)، خیابان 21 بوستان شفق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88706869 تماس حاصل فرمایند.

بازدید 51بار


پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 .ثنا محفوظ می باشد