نشست کتابخوانی قدم با قلم معرفی کتاب «رمق» در کتابخانه خانواده (شفق)

یکشنبه 24 شهریور 1398 9:15

     نشست کتابخوانی قدم با قلم معرفی کتاب «رمق» با حضور نویسنده اثر (مجید اسطیری) و منتقد و کارشناس ادبی (پری رضوی‌یام) روز یک‌شنبه 26 شهریور 98 ساعت 17 در کتابخانه فرهنگ‌سرای خانواده برگزار می‌گردد. کتابخانه خانواده با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی مخاطبین با کتاب‌ها و عناوین مختلف در موضوعات متفاوت این نشست را برگزار می‌کند.
     رمان «رمق» اثر تازه مجید اسطیری در انتشارات شهرستان ادب منتشر شده است. این رمان در 168 صفحه، روایت سرگشتگی‌های جوانی به نام رئوف است که ورزشگاه امجدیه تهران مأمن تنهایی‌های اوست. رمان «رمق» در بستر بازی‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا در سال 1347 روایت می‌شود و با بازی فوتبال ایران و اسرائیل به پایان می‌رسد. همان بازی تاریخی که در ورزشگاه امجدیه (شیرودی کنونی) برگزار شد و با پیروزی تیم ملی کشورمان خاتمه یافت. نویسنده از دل ماجراهای این داستان فوتبالی، به وضعیت فرهنگی آن سال‌ها از جمله پدیده هیپی‌گری نیز می‌پردازد. گفتنی‌ست این رمان در یازدهمین جشنواره داستان انقلاب مورد تقدیر واقع شد.
علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگ‌سرای شفق واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان 21 بوستان شفق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88706869 تماس حاصل فرمایند.

بازدید 37بار


پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 .ثنا محفوظ می باشد