نشست کتابخوانی «لذت داستان» با حضور مریم قدیانی در کتابخانه شفق

یکشنبه 17 شهریور 1398 11:36

     نشست کتابخوانی «لذت داستان» با حضور مریم  قدیانی، روز شنبه 23 شهریور 98 ساعت 16 در کتابخانه فرهنگ‌سرای خانواده برگزار می‌گردد. این نشست با هدف آموختن روش‌های خلاقانه نوشتن، مطالعه و ایجاد علاقه در نوجوانان به کتاب و کتابخوانی در سومین جلسه از این برنامه به بررسی کتاب «بنویس تا اتفاق بیفتد» می‌پردازد.
     دکتر هنریت کلاوسر در بنویس تا اتفاق بیافتد شرح می‌دهد که گام نخست در راه رسیدن به اهداف، نوشتن آنهاست. نوشتن حتی کمک می‌کند تا بفهمید که دقیقاً چه می‌خواهید. در این کتاب، با داستان‌هایی از آدم‌های عادی آشنا می‌شوید که بعد از آوردن آرزوهای خود به روی کاغذ، شاهد معجزه‌هایی کوچک و بزرگ در زندگی خود بوده‌اند. این جمله را کلاوسر اینگونه می‌نویسد: “وقتی می‌نویسی به نوعی متعهد می‌شوی و این تعهد کارساز است. تا وقتی متعهد نشده‌ای تردید داری و تا وقتی تردید داری کسی کاری برایت انجام نمی‌دهد. نوشتن باعث می‌شود تصور روشنی از خواست خود پیدا کنی، تا ندانی چه می‌خواهی نمی‌توانی به آن برسی.
     علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به کتابخانه فرهنگ‌سرای خانواده واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان 21 بوستان شفق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88706869 تماس حاصل فرمایند.

بازدید 33بار


پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 .ثنا محفوظ می باشد