مسابقه کتابخوانی اوسنه گوهرشاد

دوشنبه 14 مرداد 1398 9:50

مسابقه ملی کتابخوانی "اوسنه گوهر شاد" در ششمین پویش مطالعاتی به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) همزمان با دهه کرامت آغاز و تا دهه پایانی ماه صفر ادامه خواهد داشت. سید علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ضمن اعلام مشارکت در اجرای این برنامه و اطلاع رسانی مسابقه در فضاهای مجازی سازمان گفت: کتاب "اوسنه گوهرشاد" کتابی است با روایتی حقیقی از واقعه 21 تیر سال 1314 که با داستانی خیالی در ژانری نو، و خواننده را همزمان در سه مقطع تاریخی با این قیام بزرگ که نهضت مردمی در مقابل ستم رضا شاه پهلوی و شهادت و سرکوب قیام مردم در مسجد گوهرشاد و حرم مطهر رضوی است، رو به رو می کند. با توجه به اهمیت و اولویت ترویج فرهنگ عفاف، حجاب و همچنین کتابخوانی، این مسابقه توسط مدیریت امور کتابخانه های سازمان در پویش کتابخوانی همکاران، از ویژه برنامه های ک... تابستان نیز به اجرا درخواهد آمد.  

شیوه شرکت در مسابقه

علاقمندان می توانند با خرید کتاب اوسنه گوهرشاد با تخفیف ویژه 40 درصد ،پس از مطالعه کتاب پاسخ سوالات و کد انحصاری روی برگ سوال را طبق الگوی ارائه شده به سامانه پیامکی انتشارات آستان قدس رضوی ارسال نمایند تا علاوه بر قرعه کشی بزرگ نهایی از جوایز هشت هفته قرعه کشی ویژه تمامی شرکت کنندگان مسابقه بهره مند شوند .

همراه با کتاب برگ سوال حاوی کد انحصاری ویژه قرعه کشی ارائه میشود.

پاسخگویی به سوالات

برچسب را بخراشید و کدقرعه کشی را همراه با پاسخ سوالات پشت برگه طبق الگوی زیر به شماره 30003209 پیامک نمایید.

ابتدا پاسخ سوالات را از سمت چپ به راست بنویسید + نام کتاب +کد انحصاری

  مثال 14234113 اوسنه گوهرشاد 8856325801


مهلت مسابقه تا آبان ماه 98

 برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کتاب می توانید به سایت www.behnashr.com، تماس با واحد فروش ۰۵١۳۸۵١۴۸۴۰ ارسال عنوان کتاب به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۲۰۹ یا به آی‌دی @behnashr در پیام‌رسان‌ها و صفحه اینستاگرام https://instagram.com/behtarinhaye_nashr مراجعه نمایید.

بازدید 172بار


پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 .ثنا محفوظ می باشد